Początek kwietnia przyniósł dwukrotny sukces gimnazjalistów ZSPWK w piłce nożnej. 7 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Będzinie. W meczach rozegranych przeciwko drużynom z Psar, Grodźca, Sarnowa oraz Będzina, chłopcy uzyskali 3 zwycięstwa i 1 remis pewnie wygrywając turniej.

11 kwietnia na „Orliku” w Siewierzu odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych, gdzie nasi uczniowie zmierzyli się z drużynami z Żelisławic, Siewierza oraz Brudzowic. I tym razem drużyna ZSPWK nie miała sobie równych wygrywając kolejno 10:0, 4:2, 4:1. Najlepszymi strzelcami byli Jędrzej Ciastek i Arek Zając.

Zwycięski skład: Adrian Knap, Karol Kawecki, Mateusz Filip, Marcin Męczyński, Marcin Niemiec, Jędrzej Ciastek, Arkadiusz Zając, Jakub Nowak.

Cała drużyna, która wkrótce weźmie udział w Turnieju Powiatowym, zasługuje na wielkie brawa. Gratulujemy!