Zbliżają się kolejne obchody Światowego Dnia Ziemi.

22 kwietnia to święto wszystkich, którym bliska jest ekologia. W tym roku obchody Dnia Ziemi będą się odbywały pod hasłem „Elektroodpady – proste zasady”.

Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcam do uczestniczenia w obchodach tego Dnia które rozpoczynamy od 11.03.2013.

1. Proszę wszystkich wychowawców aby każda klasa przygotowała gazetkę w swojej sali pt.

„Elektroodpady – proste zasady”.

2. Dla uczniów szkoły podstawowej ogłaszam konkurs na plakat w formacie A3 promujący zasady obchodzenia się z elektroodpadami. Technika pracy dowolna !

Z najlepszych prac stworzymy wystawę. Proszę aby każda praca  na odwrocie została podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia.

3. Chętnych uczniów gimnazjum zapraszam do przygotowania prezentacji lub nakręcenia filmu 5 minutowego  pt „Jak postępować z użytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym”.  Prace proszę przynosić na płytce podpisanej imieniem i nazwiskiem. Najlepsza praca zostanie umieszczona na stronie naszej szkoły.

Na efekty wszystkich prac czekam do 12.04.2013! Proszę o zaangażowanie wszystkich uczniów i nauczycieli w promowaniu akcji na rzecz Ochrony Naszej Ziemi.

Prace proszę przynosić do nauczyciela biologii Sylwii Wolańskiej (w każdą środę i piątek) lub przekazać do pokoju nauczycielskiego !