W dniu 21 lutego 2012r.  nasi najmłodsi podopieczni – uczniowie z przedszkola oraz klas I-III SP mieli okazję zobaczyć przedstawienie w języku angielskim. Uczniowie klasy IV SP zaprezentowali sztukę teatralną  pt: „Puss in Boots” czyli „Kot w butach.” Nasi aktorzy przygotowywali się na zajęciach koła języka angielskiego, którego celem jest nauka języka angielskiego poprzez teatr. Sztuce towarzyszyła samodzielnie przygotowana przez uczniów scenografia oraz prezentacja multimedialna. „Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności artystyczne oraz językowe naszym młodszym kolegom. Mamy nadzieję, że dzięki takim działaniom zachęcimy wszystkich do nauki języków obcych, jak również do występowania na scenie.”

Wystapili;

narrator – Wiktoria Zawistowska