W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych aż troje uczniów zakwalifikowało się do finałów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty.

Nasi uczniowie, po eliminacjach szkolnych, reprezentowali szkołę w etapach rejonowych, w wyniku których będą walczyć o tytuł laureata w finałach.

Tytuł finalisty zdobyli w szkole podstawowej - Patryk Filipczyk: Język polski z elementami historii, Piotr Kuzak: Matematyka z elementami przyrody.

Tytuł finalisty wśród gimnazjalistów uzyskał Emil Sobusik w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.

W sukcesy uczniów zaangażowani byli nauczyciele: Wioletta Drygalak, Urszula Warmuz, Agata Sroka, Radosław Kurkowski oraz Małgorzata Domańska.

Gratulujemy sukcesów uczniom oraz ich rodzicom i... trzymamy kciuki w finałach :)