Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

6 października 2015 r. odbyły się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością." - Thomas Jefferson

4 grudnia 2014 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Patryk Banasiak i Wiktoria Zawistowska wzięli udział w gminnych obchodach 96. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100. rocznicy Czynu Legionowego.

Samorząd Uczniowski zaprasza do kupna Świątecznej Kartki Dobroczynnej. Za każdym razem, gdy ktoś zakupi sprzedawaną przez nas kartkę, dzieją się dwie rzeczy – ktoś bliski ma dzięki niej chwilę radości, a osoby chore lub niepełnosprawne otrzymują wsparcie. Każde dwa złote z ich sprzedaży zainwestowanie zostanie w niesienie pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym, podopiecznym programu „Na Ratunek”.

13 listopada 2014 r. do naszej szkoły przyjechał brat Symeon ze Zgromadzenia Franciszkanów z Katowic – Panewnik. Podczas spotkania przybliżył nam życie dzieci w Republice Południowej Afryki. Opowiedział o kulturze i tradycji ludów afrykańskich oraz o pracy polskich misjonarzy. Przybliżył nam program  pomocy - „Adopcja na odległość”.