Akcje Samorządu SzkolnegoPoczujmy świąteczną atmosferę. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Akcja 1️⃣.
6 grudnia – W czapce 🧑‍🎄Mikołaja każdemu do twarzy. Wszyscy, którzy w tym dniu założą czapki św. Mikołaja, Elfa lub będą mieli na sobie inny świąteczny akcent będą zwolnieni z odpowiedzi ustnej w myśl powiedzenia „kto przebrany nie pytany”.
Akcja 2️⃣.
Poczta Świąteczna – Jeżeli chcesz złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia swoim kolegom, koleżankom, nauczycielom i pracownikom szkoły wyślij kartkę z życzeniami i wrzuć do specjalnego pudełka, które znajduje się obok świetlicy szkolnej. Wszyscy wszystkim ślą życzenia...
Akcja 3️⃣.
Świąteczna dekoracja klas. Wprowadźmy do szkoły świąteczny nastrój i w miłej atmosferze spędźmy przedświąteczny czas.