"Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci,
dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy...
Stymulowanie rozwoju dziecka
jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad..."

doc. dr Maria Kielar

Zapraszamy do Przedszkola

Rekrutacja na rok szkolny 2013/14 będzie prowadzona od dnia 1 marca do 31 marca 2013 roku.
W tym okresie będą wydawane "Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola", które można pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej www.zspwk.edu.pl. Wypełnioną i podpisaną kartę należy złożyć w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych w godzinach 7.00-15.00.

Przedszkole prowadzi nabór dzieci w wieku 3-4-5-6 lat.

Bliższych informacji udziela sekretariat i Dyrektor Zespołu tel. 0326741053.

Lista dzieci przyjętych zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń 19 kwietnia 2013r. oraz umieszczona na naszej stronie internetowej.

Przedszkole zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa. Ramowy rozkład dnia dostosowany jest do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Uwzględnia zasady ochrony zdrowia i higieny oraz oczekiwania rodziców. Zapraszamy rodziców do odwiedzin naszego przedszkola. Każdego dnia można oglądać przedszkole, poznać otoczenie, zasięgnąć dokładnych informacji.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 17.00.

Przypominamy rodzicom dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola, iż również mają obowiązek wypełnienia i złożenia kart.