Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Przedszkolaki  z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w  Wojkowicach Kościelnych przystąpiły  do udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Mamo, tato, wolę wodę”, który został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S. A.  

Celem programu jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków  żywieniowych u dzieci. Nauczyciele w każdej grupie przedszkolnej prowadzą działanie edukacyjne w zakresie roli wody w życiu człowieka oraz jej znaczenia dla naszego zdrowia i środowiska. Dzieci uczestniczące w zajęciach poznają przygody Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem dzielą się swoją wiedzą na temat wody. Dzieci poznały już znaczenie wody dla dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wspólnie wykonały zegar swojego dnia, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na picie wody, aktywnie udzielały odpowiedzi na pytania Zdrojka oraz bawiły się przy radosnej muzyce. Uczestnicząc w programie najmłodsi nie tylko się uczą, ale przede wszystkim angażują we wspólną zabawę. Od dzisiaj przedszkolaki zachęcają do picia wody mówiąc wszystkim: „Na zdrowie!”

{morfeo 250}