Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

„Święty Mikołaj do nas przychodzi,

dużo prezentów dzieciom przynosi .

W buciki wszystko zwinnie upycha

i jak czarodziej w pośpiechu znika.”

Wizyta Świętego Mikołaja w Naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. 6 grudnia dzieci od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do naszych przedszkolaków.

Dzieci przygotowywały się do tej wizyty bardzo starannie. Każda grupa wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowały piosenki i wierszyki, które mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak bardzo krótko. Później wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

Św. Mikołaj oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!

Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z naszym Gościem. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego wyjątkowego spotkania.

Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już nie mogą doczekać się kolejnej Jego wizyty.