SPONSORZY PIKNIKU INTEGRACYJNEGO 2024 - DZIĘKUJEMY

1. Fasthol Marcin Mirosław. 2. Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej. 3. Decathlon. 4. Active Fun Kids Bawilandia DG. 5. Mali Bohaterowie 11- o Listopada 1 Dąbrowa Górnicza. 6. Rybak Anna z Warężyna. 7. Sport poziom 450 z Sosnowca. 8. Kino Helios DG. 9. Klub sportowy TKKF 10 z Będzina. 10. Foto-Kocot Siewierz. 11. Dar-Decor Wojkowice Kościelne. 12. Akademia Piękna Izabela Zięba Wojkowice Kościelne. 13. Emotion Kamila Biały Siewierz salon fryzjerski. 14. Aleksandra Michalska- Korzec. 15. Klaudia Tomczyk z Przeczyc. 16. Nędzyński Adrian spawalnictwo. 17. Skład budowlany Robotnik Przeczyce. 18. Gospodarstwo pstrągowe Joanna i Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych. 19. Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Sakop z Bytomia. 20. „Chata u Jana” ul. Ratanice 21, Dabrowa Górnicza. 21. DSE CAR Dominika Sorek. 22. Bartosz Koba. 23. Firma Marelli Aftermarket Poland Katowice. 24. Salon Fryzjerski „EFFECT” Pani Sylwia Bubel. 25. Holistic Therapy Jessica. 26. Przystań Siewierz Jeziorna. 27. Firma Pabud z Wojkowic Kościelnych. 28. Burgery bez ściemy Wojkowice Kościelne. 29. ITS Kubica. 30. Robert Soboń. 31. Justyna Błach. 32. Alpaki z Jury. 33. Jachymczyk Anna. 34. SIERA SPORT - Sierka Robert Siewierz. 35. Młyn Wodny w Okradzionowie Dąbrowa Górnicza. 36. Pani Mariola Chmiest Magia Kwiatów Dąbrowa Górnicza. 37. Elektronarzędzia Państwo Kakitek z Wojkowic Kościelnych. 38. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne. 39. OSP Wojkowice Kościelne. 40. Firma Okna Młynarski Wojkowice Kościelne. 41. WAHL HOME PRODUCTS. 42. Pro-Wellness Wojkowice Kościelne. 43. Studio Figura Katarzyna Cieślik, ul. Małachowskiego 38, Będzin. 44. Geisha Studio Stylizacji i Urody, ul. Małachowskiego, 39, Będzin. 45. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia. 46. Firma Handlowa Henryk Milewski - Siewierz. 47. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Robert Rybak Kłomnice ul. Częstochowska 110 a. 48. Masarnia Borowe J.B Pluta Węglowice ul. Długa 114. 49. Firma Handlowo- Usługowa „ Gloster” sp. z.o.o Zawiercieul. Grunwaldzka 14. 50. Avon Justyna Dydak. 51. Szykszydło Magdalena Widawska. 52. Pan Krystian Kozłowski z Wojkowic Kościelnych. 53. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice. 54. MANUFAKTURA KEBAB Wojkowice Kościelne. 55. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. 56. DG-NET S.A. 57. Laser Style Katarzyna Sitek z Wojkowic Kościelnych. 58. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego. 59. Restauracja Monami. 60. Monika Dydak Piwonia. 61. Paweł Będkowski Podwarpie. 62. Szot-Kozłowska Sylwia Transport i Spedycja Międzynarodowa Dragon, ul. Ujejska 125e, 42-520 Dąbrowa Górnicza. 63. BUDOMEX CENTRUM Ogrodzeń Tomasz Kasperek. 64. Szkoła Językowa Ekspert Ewa Wylężek Wojkowice Kościelne. 65. Polski Związek Emerytów i Rencistów Wojkowice Kościelne. 66. OSP Tuliszów. 67. Patrycja DB-Fotografia. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

 

Plan lekcji

Office 365 - Porady

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Instalacja programu

Link do instalatora:  teams.microsoft.com/downloads  

Program MS Teams można zainstalować na telefonie (przyda się przy wysyłaniu zdjęć wykonanego zadania), komputerze (zalecam komputer) lub można z niego korzystać w przeglądarce internetowej po zalogowaniu na stronie office.com i wybraniu narzędzia Teams (działa szybciej).

Każdy z uczniów po zalogowaniu i wybraniu zakładki "Zespoły" zobaczy wszystkie swoje przedmioty oraz zajęcia w Pomocy Psycholgiczno-Prdagogicznej w jakich brał udział.

Wybieramy zajęcia w których mamy brać udział.

Obrazek poniżej. ∇

Po wybraniu naszego zespołu widzimy kanał danej klasy i przedmiotu wraz pojawiającymi się informacjami np. nowe zadanie, nowe materiały z zajęć lub rozmowa.

W górnym menu mamy do wybory kilka zakładek: Pliki, Zadania, Oceny.

Obrazek poniżej. ∇

Aby przeglądać materiały z zajęć trzeba przejść do zakładki "Pliki" > "Materiały z zajęć" i wybrać odpowiednią lekcję.

W lekcji tej nauczyciele umieszczą wszystko co niezbędne do zrealizowania tematu.

Obrazek poniżej. ∇

Zadania jakie przekażą nauczyciele będą dostępne w zakładce "Zadania"

Widać tam zadania "Przypisane" czyli te do realizacji oraz "Ukończone" to te, które zostały wykonane i oddane.

Obrazek poniżej. ∇

Po wybraniu zadania do realizacji zobaczymy: temat, termin wykonania i instrukcję wykonania.

Po przygotowaniu pracy w dowolnym programie dodajemy ją za pomocą "+ Dodaj pracę" i wybieramy polecenie "Prześlij".

Obrazek poniżej. ∇

Zadane prace możemy dołączać na kilka sposobów:

- OneDrive - przygotowane na platformie Office 365 (Word, Excel, PowerPoint, itp.) - wybieramy tą opcję i przeglądamy nasz dysk w poszukiwaniu odpowiedniego dokumentu.

- Nowy plik - tworzymy nowy plik z pracą.

- Przekaż z tego urządzenia - jeśli mamy przygotowany dokument na naszym komputerze lub telefonie (zdjęcie, obrazek, dokument Worda, itp.).

I na koniec wybieramy polecenie "Attach" - dołącz

Po dołączeniu wykonujemy to co na obrazie wyżej.

Obrazek poniżej. ∇

Zakładka "Oceny"

Tu widzimy nasze prace wraz z ocenami lub punktami za testy.

Kiedy praca ma opis "Zwrócono" - taka praca jest sprawdzona i oceniona.

Obrazek poniżej. ∇

Do przeglądania zadań z różnych przedmiotów można użyć zakładki "Zadania" i wybrać odpowiedni przedmiot.

Obrazek poniżej. ∇