Wojkowice Kościelne 18.12.2020 r.

Zawiadomienie o wyborze oferty

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 tys. Euro na Dostawę produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w częściach I, II, III, IV.

Do zapytania ofertowego z dnia 30 listopad 2020 r. została wprowadzona korekta dotycząca Części 1 – Dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych.

Prosimy o ponowne pobranie poprawnego pliku. Poprawny dokument został również umieszczony w zapytaniu.

Załącznik 1 a

1. Zamawiający: