1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie uczęszczający na zajęcia do świetlicy szkolnej podczas zajęć realizują program edukacyjny MegaMisja.

MegaMisja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych, którego celem jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji nauczycieli, wychowawców świetlic oraz ich uczniów. Zajęcia motywują dzieci do wspólnej zabawy i aktywności. Dzieci pomagają bohaterom Cyfrowego Laboratorium: Julce i Kubie naprawić szkody wyrządzone przez Psotnika i dzięki temu zdobywają wiedzę i umiejętności dotyczące korzystania z mediów. Zajęcia rozpoczęliśmy od miesiąca września. Już po czterech pierwszych zajęciach dzieci dowiedziały się już m.in. jak:  porządkować i segregować oraz znajdować wiarygodne źródła informacji. Podczas następnych zajęć będziemy się uczyć jak: bezpiecznie korzystać z mediów, chronić swojej prywatności w sieci, przestrzegać praw autorskich, oraz poznawać zasady skutecznej  i kulturalnej komunikacji. Udział w zajęciach to mądra nauka przez zabawę rozwijająca kompetencje cyfrowe dzieci, przygotowując je do życia w środowisku informacyjnym.
Za swoją pracę dzieci zdobywają punkty oraz nagrody, które będą wykorzystywane  podczas zajęć. Walczymy o materiały plastyczne, tablet,  książki i gry..
Sprawozdania dotyczące realizacji programu są dostępne na stronie programu MegaMisji:  https://platforma.megamisja.pl
Organizatorem programu jest Fundacja Orange #MegaMisja. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Cyfryzacji, a  honorowym ambasadorem jest  autor książek dla dzieci - Grzegorz Kasdepke.
W naszej szkole zajęcia z MegaMisji odbywają się we wtorki oraz czwartki  na siódmej godzinie lekcyjnej.
Lider świetlicy szkolnej: Dorota Bańdura