Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych kolejny raz bardzo aktywnie włączyli się  w akcję charytatywną zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu, która ma na celu pomoc zwierzętom przetrwać n zimę.

Prowadzimy zbiórkę karmy i koców dla zwierząt ze schroniska, gdyż los samotnych i niechcianych psów i kotów nie jest nam obojętny. Marzymy również o tym, aby wszystkie psy i koty znalazły nowych, dobrych i odpowiedzialnych właścicieli.

Równolegle z akcją na rzecz schroniska, prowadzimy zbiórkę żołędzi i orzechów dla zwierząt leśnych.  Zachęcamy również do przynoszenia zboża - owies, pszenica i kukurydza.

Choć  nasze przedsięwzięcie trwa niespełna dwa tygodnie, to już spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych koleżanek i kolegów. Jesteśmy bardzo wdzięczni  wszystkim, którzy do tej pory wzięli w nim udział. A tych, którzy jeszcze nie zdążyli zapraszamy do przyłączenia się. Bądźmy wrażliwi na los zwierząt i pomóżmy  im przetrwać zimę. Zbiórka potrwa do 31 października 2018 r.