1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

RODO

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

Chcielibyśmy przybliżyć sylwetkę naszej koleżanki – Katarzyny Sobczyk, uczennicy klasy IIIb w roku szkolnym 2009/2010. Kasia była uczennicą wybitnie uzdolnioną, wyróżniała się zdolnościami do przedmiotów humanistycznych oraz przyrodniczych i ścisłych.
Wzięła udział w wielu konkursach, w których odnosiła sukcesy: została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (2010). Pasją Kasi była i nadal jest chemia. „Byłam bardzo mile zaskoczona, gdy po wakacjach w II klasie poprosiła mnie o sprawdzenie zadań z chemii, które z własnej inicjatywy rozwiązała” – nauczyciel pani Agata Sroka.
Kasia zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie ,,Projekt naukowy” – samodzielnie wykonała i zaprezentowała siłomierz (2009), III miejsce w międzyszkolnym konkursie ,,Fotografujemy zjawiska fizyczne” – przedstawiła cykl zdjęć obrazujących dyfuzję oraz opisała to zjawisko (2009), II miejsce w szkolnym konkursie w kategorii prezentacja multimedialna: ,,Życie i działalność Marii Skłodowskiej – Curie” (2009), VIII miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z chemii – EDI (2010).
Kasia 2 lata uczestniczyła w projekcie ,,Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie”. Celem programu jest  podniesienie  kompetencji kluczowych w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych i przedsiębiorczości u uczniów gimnazjów. Również w tych zajęciach brała bardzo czynny udział przeprowadzając doświadczenia, wyjeżdżając na wycieczki czy obozy naukowe podczas wakacji (Łeba, Berlin).
Kasia zakwalifikowała się również dwa razy do II etapu konkursów z historii i języka polskiego. Jej zamiłowanie do pisania mogliśmy śledzić na bieżąco czytając szkolną gazetkę „Wojko” oraz „Kuriera Siewierskiego”. Również na polu przedmiotów humanistycznych Kasia odnosiła wiele sukcesów: zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie wiedzy - „Życie i twórczość Juliusza Słowackiego” (2010), III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym (2010). Inne konkursy to: III miejsce w Dekanalnym Konkursie „Wielkie osobowości Kościoła – święta Jadwiga król Polski” (2009), II miejsce „ Wielkie osobowości Kościoła – święty Ojciec Pio” (2010), III miejsce w Dekanalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej dla Gimnazjalistów” (2009, 2010).
Kasia brała udział również w konkursie fotograficznym „Demokracja to …” organizowanym przez Ambasadę Amerykańską w Warszawie zdobywając wyróżnienie. Wykonała prezentacje multimedialne w konkursach: „Nasze dziedzictwo” oraz Wojewódzkim Konkursie Informatyczno - Historycznym  „Najważniejsze wydarzenia w najnowszej (lata 1939-2009) historii Polski, które wpłynęły na nasz dzisiejszy świat”.
Kasia wiele razy pomagała innym w nauce – nie podawała gotowej odpowiedzi, ale starała się naprowadzić na właściwy trop, dać wskazówkę. Nie była dla koleżanek i kolegów ,,kujonem”, od którego stroniliśmy, wręcz przeciwnie prosiliśmy ją chętnie o pomoc. Kasia była bardzo lubiana w klasie i szkole będąc przy tym bardzo skromną. Serdeczna i przyjacielska, zawsze uśmiechnięta.
Kasia od 3 lat miała 100% frekwencję w Gimnazjum i była przewodniczącą klasy oraz Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Prowadziła każdą akademię szkolną, była inicjatorką wielu akcji szkolnych oraz innych np. „Młodzi głosują”, „Latarnik Wyborczy”.
Obecnie Kasia jest uczennicą klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu, gdzie dalej rozwija swoje zainteresowania chemią na profilu biologiczno – chemicznym.
Gratulujemy naszej koleżance sukcesów i życzymy kolejnych.  
Koleżanki, koledzy z klasy
z wychowawczynią