By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Upalny, czwartkowy dzień to idealna pora, żeby wyruszyć nad wodę lub na plażę. Nasza szkoła wybrała jednak Park Wodny w Tarnowskich Górach.

Wyruszyliśmy rano około godziny 8.00. Przez całą drogę myśleliśmy tylko o zanurzeniu się w wodzie oraz o dodatkowej atrakcji, a mianowicie o nurkowaniu w sprzęcie nurkowym.
Po dotarciu na miejsce ruszyliśmy w stronę szatni, a z szatni prosto do basenów.

Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy : rekreacyjną i nurkującą. Dla osób, które pierwszy raz zanurzyły się pod wodę na ok. 20 minut była to niesamowita przygoda, którą zapewne zapamiętamy na długi, długi czas. Każdy z nas był niesamowicie skupiony oraz precyzyjnie wykonywał wszystkie polecenia, które zadawali nam opiekunowie, pani Sonia i pan Maciek, przydzieleni do 4-osobowej grupy uczniów. Podczas pływania opiekunowie uwieczniali te ‘’podwodne’’ momenty, które można obejrzeć w galerii. Grupa rekreacyjna pod opieką pani Małgosi i pana Mariusza korzystała z wszystkich basenów wewnętrznych, zewnętrznych oraz rur na terenie parku wodnego.

Wodne przygody trwały 2 godziny, po czym ruszyliśmy do szatni. Następnie, wyczerpani dotarliśmy do McDonalds’a, aby dodać sobie energii na powrót do domu i resztę dnia.

Był to naprawdę mile spędzony czas na zakończenie roku szkolnego dający przedsmak tego co nas czeka w wakacje

Oliwia Gala