By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

"Kogo nie fascynuje dzikość przyrody i możliwość oglądania jej z bliska" –   27 września 2012 uczniowie klas: I, II, III edukacji wczesnoszkolnej pod opieką nauczycieli (mgr Moniki Sułkowskiej, mgr Wioletty Szymiec, mgr Ewy Kyrcz, mgr Marty Mizerskiej, mgr Patrycji Gwoździewicz) odwiedzili Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

Ten niekonwencjonalny ogród zoologiczny, który zaskakuje swą formą, pozwala na obcowanie z naturą, dziką przyrodą, rozrywką i edukacją w naturalnych warunkach starodrzewia bukowego. Jedną z ciekawszych atrakcji parku są muflony i daniele, które swobodnie przemieszczały się wśród zwiedzających dzieci, i które to można karmić z ręki. W zagrodach dzieci miały okazję zobaczyć: żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki czy jenoty.  Bez sprzecznie największymi atrakcjami parku są sokolarnia i sowiarnia, gdzie wykwalifikowani sokolnicy prezentowali ptaki drapieżne i sowy podczas ich lotów i opowiadali różne ciekawostki na ich temat. Pokazy te z całą pewnością dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń. Wycieczka do Parku to jednocześnie edukacja i rekreacja. W części rekreacyjnej znajduje się aleja bajkowa z ruchomymi ekspozycjami znanych bajek, gdzie dzieci z nieskrywaną ciekawością zaglądały do środka domków oraz rozbudowany plac zabaw, którego nie sposób było ominąć. Na zakończenie wycieczki  każdy mógł zakupić pamiątkę z tego magicznego miejsca i zabrać wraz z nią niezapomniane przeżycia.