By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

W tym roku obchodzimy 150. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym projekcie - „Powstanie styczniowe w moim obiektywie ...”.

Projekt polegał na zrobieniu zdjęcia upamiętniającego rocznice wybuchu powstania styczniowego. Głównym celem projektu było odzwierciedlenie dzisiejszego znaczenia pamięci o powstaniu styczniowym.  Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęć, za pośrednictwem artystycznych środków wyrazu jakie daje mam fotografia. Uczniowie w dniach 22 i 23 stycznia 2013 roku wykonywali zdjęcia, by uczcić jedną z najbardziej dramatycznych i ważnych wydarzeń w historii Polski.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć. Zdjęcia wykonali uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej oraz Paulina Gęgotek i Aleksandra Kwiatkowska, uczennice klasy II Gimnazjum. Zapraszamy!

Red. kółko dziennikarskie