By radość kolędy w sercach naszych była.

Wieczór Kolęd

16 września 2016 r. I my świat sprzątamy!!!

Sprzątanie Świata

Występy z okazji Gminnego Dnia Edukacji Narodowej.

Występy

Szukasz szkoły? Nasza szkoła jest dla Ciebie!!!

Dla wszystkich panów małych i dużych mamy gorące życzenia…

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:

Niech każdy dzień dostarcza Wam radości

i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.

Niechaj problemy Was omijają,

A wszyscy bardzo Was kochają.

Bo jak nikt inny na świecie,

Wy na to zasługujecie.

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień

Był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniajcie każdą chwilę tak,

Aby potem wspominać ją z radością.

Czerpcie energię ze słońca,

Kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Żyjcie najpiękniej jak umiecie.

Dziewczyny

30 września 2011 r. odbyła się akademia z okazji „Dnia Chłopca”.  O godzinie 8.15. cała społeczność szkolna – uczniowie i nauczyciele zebrali się na sali gimnastycznej, specjalnie udekorowanej na tę uroczystość.

Akademia rozpoczęła się tradycyjnie, były wiersze i życzenia dla naszych kolegów oraz piosenka pt. „Bo mój chłopak jest …” zaśpiewaną przez naszą szkolną gwiazdę – Darię Krawczyk. Całość starannie przygotowanego programu, trwającego około pół godziny, nagrodzono długimi oklaskami na stojąco, co wyraźnie wzruszyło wykonawców. Na bis zatańczono do dwóch piosenek Shakera – „Waka Waka” oraz Boney M – „Daddy cool”.

Akademia była inna niż wszystkie, bo właśnie taka miała być. Nie - jak większość takich spotkań - tradycyjna, przewidywalna, monotonna... Wszyscy zgromadzeni z wielkim zainteresowaniem i uśmiechem oglądali występy uczniów naszej szkoły oraz sami włączyli się do zatańczenia piosenek finałowych. To był wyjątkowy dzień dla naszych kolegów, o którym na pewno szybko nie zapomną.

Wszystko nie mogło tak rewelacyjnie brzmieć, gdyby nie oprawa muzyczna i nagłośnienie, o którą zadbali dla nas Łukasz Haduch i Michał Kopeć.

Całość udokumentował dla nas nasz szkolny fotograf Adam Gawron, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Akademię przygotował Szkolny Samorząd Uczniowski oraz klasa IV, V szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum wraz z opiekunami panią Wiolettą Drygalak i Urszulą Warmuz.

Red. kółko dziennikarskie