Dnia 18 grudnia o godzinie 17.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych odbyło się przedstawienie jasełkowe zaprezentowane przez grupę starszaków . Dzieci przygotowywały się na ten spektakl przez długi czas. Tuż przed wyjściem na scenę, dokonano ostatnich poprawek kreacji, które swoją drogą były naprawdę imponujące! Gdy wszyscy goście zebrali się już w sali gimnastycznej, przedszkolaki odważnie wkroczyły na środek w rytmie kolędy  „Bóg się rodzi”. Następnie pięknie recytowały, odgrywały swoje role oraz prezentowały tańce do kolęd i pastorałek  zespołu „Arka Noego”. Prawie w ogóle nie przejawiły zdenerwowania, a nawet jeśli, to nie było tego po nich widać. Na koniec rodzice oraz dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnego kolędowania ze swoimi pociechami.

Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor Aleksandra Młynarska . Podziękowała za przybycie gościom, a także pochwaliła swoich najmłodszych uczniów, za wspaniały spektakl. Następnie skierowała podziękowania organizatorom za trud i poświęcenie włożone w tegoroczne jasełka. Wszystko podsumowała życzeniami świątecznymi.

Uwieńczeniem uroczystości  było wręczenie gościom drobnych upominków wykonanych przez dzieci, zaś artystów nagrodzono słodkościami.