Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły

Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali w tym roku szkolnym jest bezcenna. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci, młodzieży oraz szkoły. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować.

Zorganizowanie takiej imprezy, jak – Piknik Rodzinny i wielu innych organizowanych w naszej szkole w tym roku szkolnym nie byłby możliwy bez Państwa pomocy. „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi” – Jan Paweł II.

Głęboko wierzymy, że okazywana przez Państwa siła serca i przyjazna dłoń, będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dziecka.

Wszystkie podejmowane akcje, projekty, przedsięwzięcia realizowane w naszej szkole nie byłyby możliwe, gdyby nie pomoc oraz duże wsparcie i zaangażowanie Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz, Pana Zdzisława Banasia.

Serdeczne i gorące podziękowania za pomoc okazaną Naszej Szkole. Dzięki tej pomocy życie naszych wychowanków jest przyjemniejsze i łatwiej pokonują trudności. Państwa dobre serce sprawia, iż wychowankowie czują,  że w trudniejszych chwilach mogą liczyć na bezinteresowną pomoc dorosłych. Życzymy sukcesów w realizowaniu planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.


Dyrektor, nauczyciele, uczniowie