25 maja br. w piękny słoneczny dzień dzieci przedszkolne z grupy „Maluchy” wraz ze swoimi rodzicami świętowali „Dzień Mamy i Taty”.

Tego dnia rodzice mimo natłoku obowiązków bardzo licznie przybyli na swoją uroczystość. Maluszki zaprezentowały przygotowana część artystyczną. Rodzice uśmiechnięci i przepełnieni dumą słuchali recytowanych wierszy i piosenek. Po występach i wręczeniu laurek przenieśliśmy się na teren kompleksu sportowo – rekreacyjnego naszej szkoły, gdzie odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, rozmowy i zabawy na świeżym powietrzu. Całe spotkanie przebiegło w atmosferze radości i zadowolenia. Spotkania takie są bardzo ważne, bowiem sprzyjają integracji społeczności przedszkolnej.