Regulamin IV Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się 18 marca 2010 roku

Organizatorzy: mgr Katarzyna Waluszczyk nauczyciel języka angielskiego oraz mgr Mariusz Torbus nauczyciel muzyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych
Cele konkursu: Prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów, popularyzacja śpiewania piosenek i poznawania języka angielskiego poprzez muzykę i śpiew.

Uczestnicy: soliści lub zespoły (do 6 osób).

Kategorie wiekowe:

I kategoria: uczniowie klas I –III SP

II kategoria: uczniowie klas IV – VI SP

Warunki udziału w konkursie:

1. Warunkiem udziału w konkursie jest czytelne wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej faksem lub mailem do ZSP w Wojkowicach Kościelnych do dnia 8 marca 2010 roku.
  2. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się 18 marca 2010 roku.
  3. Członkowie zespołów wokalnych nie mogą wystąpić w roli solisty.
  4. Każdy wykonawca biorący udział w konkursie prezentuje jedną piosenkę.
    Każda szkoła może zgłosić dwie piosenki (tzn. dwóch solistów lub zespół i solistę). Po jednej piosence w każdej kategorii wiekowej.
  5. Uczestnicy konkursu przygotowują podkłady muzyczne do swoich piosenek na płycie CD lub kasecie magnetofonowej.
  6. W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody za trzy pierwsze miejsca. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy.
  7. Wykonawcy nie mogą prezentować repertuaru, który wykonali podczas poprzednich edycji konkursu.
  8. Jury oceniać będzie walory głosowe, interpretację, muzykalność i poczucie rytmu oraz wymowę.
  9. Kolejność występów podana zostanie na stronie internetowej naszej szkoły: www.zspwk.edu.pl

Karta zgłoszenia uczestnika konkursu:

Imię i nazwisko/nazwa zespołu:______________________________________________________

Kategoria wiekowa:________________________________________________

Nazwa Szkoły:___________________________________________________

Tytuł piosenki konkursowej:___________________________________________________

Kilka zdań na temat ucznia, osiągnięcia muzyczne, językowe oraz zainteresowania itp.:_____________________________________________________________

__________________________________________________________________________

Imię i nazwisko nauczyciela oraz tel. kontaktowy:_______________ _______________________