1. OSP Wojkowice Kościelne, 2. Górnicze Zakłady Dolomitowe Siewierz, 3. Atelier Barbara Szuksztul - Lenarczyk Siewierz, 4. Sklep z odzieżą damską „Moda Moda”, Siewierz Rynek, 5. Sklep „Bielizna „Night Day”, Siewierz ul. Krakowska, 6. Studio Fryzur "Glamour", Siewierz ul. Krakowska, 7. Salon fryzjerski "Ewa" Rynek, Siewierz, 8. Salon fryzjer.-kosmetyczny „Emotion” Siewierz, 9. Zakład Fotograficzny „Foto –Kocot”, Siewierz, 10. Sklep motoryzacyjny „Auto Części”, Siewierz Rynek , 11. Sklep rowerowy „Bikesport”, Siewierz Rynek, 12. Zegarmistrz, Siewierz ul. Bytomska, 13. TUV NORD Polska Katowice, 14. Hurtownia Papiernicza „Biurowy Świat” Siewierz Rynek, 15. Restauracja MC Donalds Dąbrowa Górnicza POGORIA, 16. Restauracja KFC Dąbrowa Górnicza POGORIA, 17. Kino Helios Dąbrowa Górnicza Pogoria, 18. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza, 19. Akademia Sportów Wodnych THREE WATHERS Sonia Borkowska, 20. Oriflame Pani Barbara Bąkowicz i Joanna Dzierżanowska z Boguchwałowic, 21. Koło Gospodyń Wiejskich „Wojkowiczanki” z Wojkowic Kościelnych, 22. Pani Maria Sobczyk - sołtys z Wojkowic Kościelnych, 23. Bar „Kebab” Wojkowice Kościelne, 24. Bar „Grześ” Popczyk Grzegorz i Zofia, 25. Gospodarstwo pstrągowe Zenon Jacek Kaleta w Wojkowicach Kościelnych, 26. Firma „ECODRUK” Paweł Pudo Wojkowice Kościelne, 27. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMUS Brudzowice, 28. Kwiaciarnia „Frezja” Wojkowice Kościelne, 29. Elektronarzędzia Państwo Kakitek, 30. Hurtownia Papiernicza Sławomir Gwoździewicz, Siewierz, 31. Market „Czapla” Aneta Czapla z Wojkowic Kościelnych, 32. „EKOPIG” Wojkowice Kościelne, 33. Sklep ODIDO Adam Chyla Podwarpie, 34. Radny Naglik Mariusz, 35. Pracownicy i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych, 36. Sklep Barczewski Janusz - Wojkowice Kościelne, 37. Bar „Pod Kołem” Małgorzata Pycia, 38. Salon Fryzjerski „EFECT” Pani Sylwia Bubel, 39. Państwo Słaboszewscy, 40. Piekarnia „Severiana” z Siewierza, 41. Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów z Wojkowic Kościelnych, 42. F.H.U DAMEX Tarnowskie Góry, 43. Firma Handlowa Henryk Milewski – Siewierz, 44. F.H.U „WULKAR” Rafał Knap, 45. Multiagencja Ubezpieczeniowa AXA z Czeladzi, 46. „Unitrans” - Wojkowice Kościelne Sławomir Kacperczyk, 47. Pan Jan Mucha Radny Powiatu Będzińskiego, 48. Aleksander Draus, 49. Teresa Wieczorek, 50. As Vending Sp. z o.o. Żory, 51. Urszula Bednarczyk – agent Pzu z Boguchwałowic, 52. Tadeusz Nikratowicz Wojkowice Kościelne. Oraz Wszystkim darczyńcom indywidualnym Serdecznie Dziękujemy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
Data : Cz, 3 Maj 2018
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Plan lekcji

Office 365

Rada Rodziców

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

Pedagog

Odwiedź nasz kanał na YouTube - ZSPWK PLAY

10 maja 2018r. po raz szósty na terenie naszej szkoły odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej. Celem festiwalu była przede wszystkim prezentacja umiejętności artystycznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz popularyzacja piosenek dla najmłodszych.

Dzięki takim działaniom dzieci od najmłodszych lat rozwijają w sobie wrażliwość muzyczną, nabierają pewności siebie, co na pewno zaowocuje w przyszłości.
Zainteresowanie konkursem podobnie jak podczas poprzednich edycji było bardzo duże, na co wskazuje liczba uczestników. Przyjechali do nas przedstawiciele placówek z powiatu będzińskiego oraz powiatu myszkowskiego, łącznie 16 podmiotów w kategorii : Przedszkole i Szkoła Podstawowa klasy I-III.
Do oceny wykonawców zaprosiliśmy niezależne jury w składzie: pani Teresa Waluszczyk, pani Małgorzata Baraniuk, pani Sabina Wiśniewska- Szymonik, pan M Ariusz Naglik.
Na festiwal zaproszeni zostali również goście, przedstawiciele Miasta i Gminy w Siewierzu: Zactępca Burmistrza p. Dariusz Waluszczyk, Przewodnicząca Rady Gminy p. Barbara Bochenek, Dyrektor Miejsko- Gminnego Centrum Sportu Rekreacji i Turystyki p. Damian Dawczyński.
Festiwal po raz kolejny okazał się wielkim sukcesem. Dziękujemy sponsorom wspierającym nasze działania za ufundowanie nagród: NZOZ Primus w Brudzowicach, KFC- w Dąbrowie Górniczej, Kino Helios w Dąbrowie Górniczej, Karmnik w Będzinie. Dziękujemy również Rodzicom, którzy zawsze chętnie służą pomocą podczas organizacji uroczystości.
Po sprawozdaniu przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu. Oto nagrodzeni:
Kategoria: Przedszkole
I miejsce: Przedszkole z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Żelisławicach
II miejsce: Przedszkole z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych
IIImiejce: Towarzystwo Muzyczne „Dominanta” w Czeladzi
Wyróżnienie: Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Przeczycach
Kategoria: Szkoła Podstawowa klasy I-III
I miejsce: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. T. Kościuszki w Myszkowie
II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księstwa Siewierskiego w Siewierzu
III miejsce: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Żelisławicach
Wyróżnienia:
Szkoła Podstawowa w Brudzowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach