Na zakończenie każdy otrzymał pamiątkę – uśmiechniętą nutkę.W spektaklu udział wzięli: uczennice kl.I: Martynka Trun, Marta Nowak, Oliwia Kwiatkowska, Karolina Gryganiec, Natalia Włodarska; uczennice kl. II: Ola Stępień, Wiktoria Chruśniak, Maja Dziuba, Kamila Dziuba, Helena Kacperczyk; uczennice kl. III: Julia Jarmowska, Karolina Ból, Dagmara Białas, Weronika Habińska, Oliwia Mówińska, MartynaKrawczyk, Sonia Dyk, Oliwia Liberda, Wiktoria Wołczyk, Ewelina Słaboszewska.

Uczennice klas I-III szkoły podstawowej, biorące  udział w zajęciach wokalno-tanecznych  przygotowali  MINI SHOW DLA PRZEDSZKOLAKÓW. W wyjątkowej atmosferze pełnej  radości i zabawy  artyści  zaprezentowali swoim młodszym kolegom repertuar opracowywany podczas tych zajęć. Spotkanie odbyło się  w  specjalnie przygotowanej   „sali widowiskowej” świetlicy szkolnej. Taniec i śpiew  i dobra zabawa  tak było! Przedszkolaki to najmilsza publiczność- tak ocenili swoich kolegów młodzi artyści. Spektakl zakończył się obietnicą kolejnego spotkania. Każdy przedszkolak już nie może się doczekać  kiedy stanie w szeregach  uczniów szkoły podstawowej.