Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz film zachęcający dzieci sześcioletnie do podjęcia nauki w szkole został dostrzeżony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Poprzez umieszczenie na stronie internetowej www.men.gov.pl wykorzystano go do ogólnopolskiej kampanii dotyczącej wprowadzenia obniżenia wieku szkolnego. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, bowiem Ministerstwo na przykładzie naszej szkoły pokazuje jak szkoły przygotowują się na przyjęcie sześciolatków oraz jakie podejmują działania  promujące wcześniejsze rozpoczynanie nauki w szkole. Placówka nasza dzięki wsparciu władz samorządowych, obok bogatej oferty edukacyjnej posiada doskonałą bazę lokalowo dydaktyczną, co zapewnia bardzo dobre warunki nauczania i wychowania. Zapraszamy do naszej szkoły.