13 lutego zorganizowaliśmy wielki bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków. Wszystkie dzieci pojawiły się w pięknych bajkowych strojach. Były księżniczki, wróżki i czarodziejki.

Wśród postaci, za które przebrali się chłopcy, byli: rycerze, królowie, piraci, kowboje i komandosi. Tańczyliśmy na różne sposoby: tworzyliśmy węże, korowody, pociągi. Dzieci chętnie brały udział w tańcu „ Kaczuszek”, „ Boogie- woogie”. Starszaki  popisywały się swoimi umiejętnościami tanecznymi przed młodszymi kolegami, prezentując obroty, piruety. Za to młodsze przedszkolaki z wdziękiem i gracją zawodowych modelek i modeli prezentowały swoje stroje w sesji zdjęciowej. Gościem specjalnym naszego balu była pani Marzena Wacławczyk z Gminnej Biblioteki w Wojkowicach Kościelnych. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i zadowolenia, wszyscy bawili się znakomicie.